QUICK MENU
co Vás nejvíc zajímá

DODÁVKA ELEKTŘINY
Jak změnit dodavatele
Obchodníci s elektřinou
Ceníky elektřiny
Porovnání obchodníků
Formuláře - vzory
Kalkulačka elektřiny
DOMÁCNOST
Ceny elektřiny
Ceny distribuce
Kalkulačka cen
PODNIKATEL
Ceny elektřiny
Ceny distribuce
Kalkulačka cen
VELKOODBĚRATEL
Ceny elektřiny
Ceny distribuce
Porovnaní cen
Desatero odběratele
Výběrové řízení
OSTATNÍ
Energetické zákony
Vyhlášky k EZ
Cenová rozhodnutí ERU
Vstup pro obchodníky
Vaše dotazy (FAQ)
OBCHODNÍ SOUTĚŽ NA DODAVATELE ELEKTŘINY A ZEMNÍHO PLYNU
SPOLEHLIVÁ CESTA K NIŽŠÍ CENĚ ELEKTŘINY A ZEMNÍHO PLYNU

Ceny elektřiny nabízené ve standardních cenících obsahují mj. zajištění rizik z neznalosti chrakteru odběru konkrétního zákazníka. Koneční zákazníci díky tomu platí za dodávku elektřiny více než ti, kteří si již uvědomili, že zázkazník je tím, kdo rozhoduje může rozhodovat o ceně a podmínkách dodávky. Naše zkušenost potvrzuje, že jakákoliv forma výběrového řízení vede vždy ke snížení ceny. Kvalifikovaně vedenou obchodní soutěží pak lze dosáhnout až na dno možností, které má konkrétní obchodník.
Pro úspěch v obchodní soutěži existuje mnoho atributů, které nelze v zájmu dosažení skutečně dobrého výsledku opomenout. Při výběru uchazečů je potřeba dbát nejen na cenu ale i na transparentnost, podmínky nabídky a mnoho dalších specifických vlastností nabídky konkrétního dodavatele. Klíčová je samozřejmě schopnost objektivního porovnání většinou ne zcela srovnatelných nabídek. Standardizovaný postup vedení obchodní soutěže a vyhodnocovací model používaný naší společností plně zajišťují, že v průběhu soutěže budou vyčerpány veškeré rezervy, se kterými do soutěže vstupují jednotliví uchazeči o dodávku. Výsledkem většinou předčí i velmi optimistivká očekávání.

Data odběrných míst ve struktuře, která poskytuje uchazečům maximum informací o zákazníkovi, udržujeme ve vlastní aplikaci GOLEM. Data upravuje zákazník on-line prostřednictvím vzdáleného přístupu. Výsledkem je trvale aktuální informace o stavu odběrných míst, kterou lze operativně použít pro zadání obchodní soutěže podle vývoje cen na trhu.

Pokud nemáte vlastní zkušený tým, který by pro Vás zajistil na profesionální úrovni, v souladu se zákonem korektní průběh výběrového řízení na jehož konci bude dosaženo více než Vámi očekávané výsledky, obraťe se na nás. Naše zkušenosti a výsledky garantují, že vše co považujete za důležité bude dosaženo.

Naše odměna je pouze zlomkem toho, co pro Vás naše služba přinese ve snížených nákladech.